Weronika Haliniarz

Weronika Haliniarz

lekarz dentysta w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i już w trakcie studiów szukałam możliwości poszerzania swojej wiedzy na profesjonalnych kursach medycznych.

Jestem także rezydentem w trakcie specjalizacji i pracownikiem naukowo-dydaktyczny Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UCS GUMed, dzięki czemu stale rozwijam swoje umiejętności w tej dziedzinie. Należę również do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.

W Centrum Stomatologicznym KOLMED zajmuję się chirurgią stomatologiczną, stomatologią zachowawczą oraz stomatologią dziecięcą, z wykorzystaniem innowacyjnych i mało inwazyjnych metod leczenia. Cenię sobie pracę w powiększeniu. Dążąc do utrzymania najwyższej jakości leczenia, regularnie doskonalę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnorodnych kursach i szkoleniach.

Podczas pracy z Pacjentem priorytetem dla mnie jest holistyczne podejście do leczenia stomatologicznego, co sprawia, że kładę duży nacisk na współpracę z lekarzami specjalistami różnych dziedzin.

W mojej pracy łączę profesjonalizm i budowanie zaufania w relacji z Pacjentem, co pozwala na przeprowadzanie leczenia w komfortowej atmosferze. Odczuwam wielką radość, gdy zarówno więksi, jak i mniejsi Pacjenci opuszczają gabinet z uśmiechem na twarzy.

Dyplomy i wyróżnienia

Cały zespół

Co o nas mówią?

Opinie o naszym gabinecie

Zapraszamy do kontaktu

Wyślij nam wiadomość

Oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia terminu wizyty!