O nas

Gabinet Kolmed

Działamy dla dobra naszych Pacjentów

Zespół Centrum Stomatologicznego KOLMED buduje Państwa zaufanie od 2004 roku. Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest stale powiększające się grono zadowolonych Pacjentów.

Przychodnia została zaprojektowana z najwyższą dbałością o wygodę naszych Pacjentów. Pracujemy w pięciu w pełni klimatyzowanych i nowoczesnych gabinetach stomatologicznych, gdzie dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki oraz przyjazną i miłą atmosferę. Oferujemy w pełni profesjonalne i kompleksowe leczenie stomatologiczne. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, wykorzystujemy wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Wieloletnie doświadczenie

Służmy naszym pacjentom już od wielu lat

Kompleksowe leczenie

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Wysokiej jakości sprzęt

Leczenie na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie

Dobrze skomunikowana lokalizacja

Łatwy dojazd do gabinetu

Pracownicy Kolmed

Nasz zespół

Zapraszam Cię do zapoznania się z Centrum Stomatologicznym Kolmed. Codziennie z całym zespołem otaczamy naszych Pacjentów profesjonalną opieką stomatologiczną. Naszą misją jest, aby każdy nasz Pacjent miał zdrową jamę ustną. Wierzymy, że podstawą leczenia jest odpowiednie podejście do Pacjenta, dlatego dbamy o zapewnienie przyjaznej atmosfery w naszym gabinecie – tak, by każdy czuł się u nas dobrze i bezpiecznie.

Co o nas mówią?

Opinie o naszym gabinecie

Zapraszamy do kontaktu

Wyślij nam wiadomość

Oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia terminu wizyty!